
Sacred Rythms Event
Sacred Rythms Event: hét Nieuwe Wellbeing Event in het centrum van Emmen
Op zaterdag 11 oktober 2025 vindt de eerste editie plaats van SACRED RYTHM in de monumentale Grote Kerk in Emmen.
Initiatiefnemer Ellen Hoexum van ME Factory nodigt iedereen uit voor een unieke dag vol inspiratie, beweging, verstilling en zielsverbinding.
Sacred Rythms is geen standaard event – het is een beleving die lichaam, geest en hart samenbrengt.
Voor ieder wat wils
Met een zorgvuldig samengesteld programma biedt Sacred Rythms voor ieder wat wils.
De bekende zangeres Krystl verzorgt een betoverende klankreis waarin muziek en heling samensmelten.
Jamila Ilaria nodigt je uit om jezelf vrij te dansen en je levensenergie te laten stromen als nooit tevoren.
Ellen begeleidt een extra lange en diepe Yin Yoga XL sessie, waarin je mag vertragen, voelen, je hart openen en loslaten. We starten daarbij met een cacao ceremonie.
Naast de hoofdprogramma’s is er ruimte voor inspirerende lezingen en workshops, een sfeervolle lifestyle markt met kleding van I Love Yoga, sieraden en natuurlijke producten. Je kunt er genieten van verrassende voedende ayurvedische lunch snacks met Sumitra Naren.
Sacred Rythms is bedoeld voor iedereen die behoefte heeft aan verdieping, ontspanning, vreugde en verbinding – of je nu ervaren yogi bent, nieuwsgierig naar spiritualiteit of gewoon toe bent aan een bijzondere dag voor jezelf.
tickets
Voorverkoop Alert!
Vanaf woensdag 11 juni 2025 gaat de voorverkoop officieel van start… en geloof ons: je wilt hier bij zijn!
Of je nu komt voor de magie, de beweging, de verbinding of gewoon voor een onvergetelijke dag: deze editie wil je niet missen. De kaarten zijn gelimiteerd, dus wees er razendsnel bij voordat ze als warme broodjes over de digitale toonbank vliegen.
Wacht niet te lang – OP = écht OP!
Laat deze kans niet voorbijgaan. Jouw ervaring begint hier.